Art Pegazs

EDMUNDS TAMOVIČSILGVARS ZALĀNSMĀKSLAS GALERIJAGALLERY OF ARTГАЛЕРЕЯ ИСКУССТВFACEBOOK- ART PEGAZSINSTAGRAM - ART PEGAZSFACEBOOK - EDMUNDS TAMMOVIČSINSTAGRAM - ILGVARS ZALĀNSKAISLEСТРАСТЬPASSION

Mēs esam galerija ar vairāk kā 20 gadu darba pieredzi, plašu mākslinieku, noturīgu klientu un sadarbības partneru loku.

Ilgstoši esam strādājuši ar klasiskās mākslas darbiem, kopš 2009.gada esam atraduši un nostiprinājuši savu nišu mūsdienu mākslas jomā.

Galeriju pārstāv EDMUNDS TAMMOVIČS un ILGVARS ZALĀNS

Māksla mums ir dzīves pamatnepieciešamība, apzināta ikdienas vajadzība. Mēs respektējam indivīda personības apzināšanos, mēs strādājam daudziem individuāliem skatītājiem.

Mākslinieks kā sava pasaules pārdzīvojuma rādītājs, ir personību dialoga uzsācējs. Salauzt priekšstatu rāmjus, ieraudzīt atšķirīgo, skaisto un neparasto, iedvesmot būt drosmīgam un redzīgam, atļauties ieraudzīt ikdienišķo citādi. Baudīt dzīvi, svinēt dzīvi, caur mākslinieka jūtīgās dvēseles radīto. Ļauties mākslas valdzinājumam un ienirt jaunradītā pasaulē, lai piedzīvotu īstenu brīvību.

Mūsu pieredze galeriju darbā ir 20 gadu, no kuriem lielākā daļa pavadīta strādājot ar klasiskās mākslas darbiem antikvariāta formātā, 2009.g. uzsākts projekts ar laikmetīgo mākslu, kas ir galerijas Pegazs darbības pamatā.